Centrum komunikativní, fyzikální a alternativní medicíny

Poradna celostní medicíny

Kineziologie

KINEZIOLOGIE

Název této metody je odvozen od ideálního chodu mozku, kdy pravá i levá hemisféra, ale i přední a zadní mozek, dokonale spolupracují.

 

Ve stresových životních situacích, kterým jsme vystaveni již v prenatálním věku (stres přes matku), při porodu, v dětství a v dospělosti, se může odpojit až 75 % mozku. Dochází k zablokování toku energie v meridiánech, tj. v energetických drahách, které vedou ke každému svalu a orgánu.

Stres z negativního zážitku způsobí zablokování energetického proudění na mozkové úrovni a následně v příslušné části těla. Tím vznikají různé druhy psychických i fyzických problémů a těžkostí.

Kineziologie nepracuje s problémem, ale s negativními emocemi, které způsobily jejich vznik. To znamená, že každý člověk, jenž je nositelem vlastních problémů, je i zdrojem jejich řešení, pokud je ochoten spolupracovat a má opravdovou touhu se problému zbavit.

Kineziologie nás vede k hlubokému pochopení a tím i k odstranění energetických uzlů, čímž psychika i tělo dostává svou vlastní energii a sebeléčebnou schopnost.

Díky kineziologii můžeme na sebe i svůj život pohlédnout v širších souvislostech a díky pochopení již neopakovat chyby v dalším životě!

 

KDE VŠUDE LZE KINEZIOLOGII POUŽÍT

Velice dobrých výsledků dosahuje kineziologie při nápravě poruch učení, soustředění, paměti, při hyperaktivitě, při nesnášenlivosti některých potravin, migrénách, bolestech hlavy, nespavosti, únavě, emočního napětí, nočních děsech, depresích, strachu ze zodpovědnosti, sebelásce, sebeúctě, pocit radosti a štěstí, vnitřního klidu, stresu na otce, na matku (na jejich chování), únavový syndrom, bolesti kloubů, stres na autority, neschopnost realizovat myšlenky a nápady, sebeprosazování a ocenění se v partnerských vztazích, vlastní sebehodnotí, orgasmus, neplodnost, potraty, poruchy zraku, poruchy příjmu potravy, nadváhu, obezitu, úmrtí v rodině, rozvod, rozchod, špatné spaní, usínání, vada řeči, zadrhávání, koktání, zkoušky, strach, trému, upoutání pozornosti, posílení vůle, noční jedení, vnitřní vyhasnutí, partnerské vztahy, nedonošené děti, sebevědomí, nočním pomočováním či traumatech z minulosti. Velmi často jsou odblokovány různé druhy fóbijí (ze tmy, psů, pavouků, hadů, výšek, klaustrofobie…)

S HISTORIE PO SOUČASTNOST.

V dnešní hektické době téměř všichni trpí stresem. Nemocných lidí spíše přibývá než ubývá a proto se otevírají staré zdroje léčení, které sahají do dávných věků, kdy naše území osidlovali původní kmeny Keltů a Druidů . V těchto dobách se lidé léčili ve spojitosti s přírodou a byli naopak psychicky velice silní a zdatní. Nejhlubším pudem, který nám naší předci zanechali v genech je pocit přežití, který úzce souvisí s naším zdravím. Šamani žijící po celém Světě a pracují na podobném principu jako je kineziologie.

 Radomír Barták   739 174 813                                                                                                   

 

Místo provozovny:

Poliklinika Mazurská
Mazurská 484, Praha 8

 3. patro a přízemí

Návštěvní hodiny:


Pondělí až pátek 8.00 - 20.00

Sudá sobota po telefonickém objednání


Telefon: 283 024 317, 774 229 170
E-mail: recepce@comhealth.cz

Facebook