Centrum komunikativní, fyzikální a alternativní medicíny

Poradna celostní medicíny

Masážní terapie Awakening

Masážní terapie Awakening

Je určena všem lidem, kteří chtějí odpomoci bolesti páteře, svalů, šlach, kloubů. Uvolnit napnuté tělo i mysl. Je zdravotní, preventivní i léčebna. Při terapii se pracuje s páteří, tkáněmi, lymfatickým systémem a detoxikací tkání a orgánů, dle systému Awakeningu. Dále také již zde se pracuje se záměrem a mnohdy se po základu lidem dějí velké zázraky a změny v životě.

 

Nyní zaváděcí akce leden – únor 2017 cena masážní terapie 690,- Kč

 

Cena masážní terapie 60-90 min. 780 - 850,- Kč

 

Masážní terapie Awakening

Podporuje detoxikaci tkání, uvolnění svalů, nerovové soustavy a pročištění lymfatického systému.

 

Na úvod je průvodní rozhovor a dotazník o stavu klienta. 

Tento rozhovor trvá cca 15-30min.

Následně se pracuje na lehátku, jako při běžné masáži. Během terapie dochází  vlivem práce s páteří a obratlů k harmonizaci a detoxikaci vnitřních orgánů. Tato manipulace je bezbolestná a velmi příjemná a hluboká. Vlivem okruhů, které jsou v Awakeningu použity a prací s akupresurními, marmovými body a aktivací  kundaliní energie, dochází také neurobiologickému procesu, který harmonizuje chemii mozku. Tato masáž řeší bolesti zad, nervů, kloubů, přináší podporu a detoxikaci orgánů. Řeší alergie, astma, nespavost, nervozitu, velké napětí, špatné trávení, menstruační problémy a mnoho dalších již chronických stavů.

Tato masáž působí na třech úrovních:

1. úroveň fyzická - regenerace, omlazení, zdraví, ulevení od bolesti.

2. úroveň energetická–  probuzení kundaliní, masáž meridiánů celého těla.

Probuzená kundaliní energie vyživuje naše buňky, detoxikuje tkáně a uvolňuje neprožité programy a emoce, které způsobují onemocnění ve fyzickém těle i mysli, odstraňuje posléze zablokovanou energii v čakrách. Kundaliní  postupně a šetrně  otevírá a vyrovnává čakry a optimalizuje jejich funkce. Při průchodu této energie se tělo očišťuje a člověku se do vědomí postupně vyplavují neuvolněné programy, emoce a nefunkční systémy přesvědčení. Probuzení kundaliní má celkově očistný vliv na tělo a mysl.  Zdraví se výrazně zlepšuje, často se cítí lehce a nabitý energií, mysl se zklidňuje.

3. úroveň spirituálnípráce se záměrem, mantrou a dikšou aktivuje vědomí  ve vašich čakrách.

 

A každá čakra obsahuje jisté vědomí, božství, které má na starost příslušnou oblast. Součástí Awakeningu je aktivace vyššího vědomí v našich centrech a tím dochází k lepšímu uzdravování a duchovnímu růstu.   Na závěr klient obdrží Dikšu - Požehnání milosti. Více o dikše v sekci dikša. Dikša způsobuje neurobiologickou změnu a pomáhá nám prožít a otevřít programy. Milost je všude kolem nás je jen třeba se otevřít a přijmout ji. Dikša je dotek nejvyššího vědomí.

 

Pokud se pravidelně pracuje na probuzení kundaliní  a praktikuje se probuzení energetického okruhu,  kundaliní pomáhá léčit i hluboce zakořeněnou, chronickou nemoc v našem těle a mysli.

Nemalý význam má kundaliní na naše duchovní probuzení.

Místo provozovny:

Poliklinika Mazurská
Mazurská 484, Praha 8

 3. patro a přízemí

Návštěvní hodiny:


Pondělí až pátek 8.00 - 20.00

Sudá sobota po telefonickém objednání


Telefon: 283 024 317, 774 229 170
E-mail: recepce@comhealth.cz

Facebook